Meret
türkiyede one piece izleyeceğimiz pratik bi site vardı, adı one piece gen idi. mükemmel bi siteydi, niye böyle bişeye dönüştü? o kadar mükemmel tasarlanmıştı ki başka animeler için de böyle temalı izleme siteleri açmayı düşünmüştüm, izleme sitesi geri dönsün.

Yorumlar

admin
öncelikle iltifatların için teşekkür ederim. eski siteyi kapatma nedenine gelecek olursak one piece ı legal bir şekilde türkiyede yayınlamak için bağlantıya geçtik fakat maliyet ve operasyonlar bize ağır geldi. bu yüzden eski siteden bu yeni sisteme geçtik. one piece ve anime severler topluluğu olarak burada yeni bölümler, yeni animeler hakkında burda rahatça kritik yapabilir, sohbet edebilir, organizasyon düzenleyebiliriz.
Yusuf
meret haklı site geri dönsün gayet güzeldi devam etsin böyle güzel site yok ki one piece izlemek için başka iyi yer yok birde site geri gelse bile bazen çok donuyor lütfen bunu düzeltin
admin
@yusuf malesef yayın haklarını alacak sermayemiz yok
Kaan
çok güzel one piece sitesiydi neden kapatıldı ve onepiecegentr nin kullandığı video oynatıcısı nedir. ok.ru,sibnet falan. onepiecegentr şuan instgarmadamı yoksa facebookdamı?
frappar
turkanime diye birşey var asırlardır :)))
Meret
@frappar turkanime o kadar iyi değil reis